Набір для медитації

Артикул:34544
Ціна : 590 грн.
Матеріал: Час горіння – 2 години
Склад: Натуральний бджолиний віск

Опиc:

Цей набір включає 7 свічок різних кольорів, кожен з яких відповідає певній чакрі в енергетичній конструкції людини. У комплекті до свічок йдуть картки для медитації із зображенням мандали відповідного опрацювання кожної чакри та текстом для налаштування на потрібні енергії.

  • Муладхара – червоний колір, відповідає за життя у фізичному тілі, безпеку, благополучне існування у матеріальному світі.
  • Свадхістана – помаранчевий, робота з різними видами почуттів та емоцій.
  • Маніпура – жовтий, реалізація себе у суспільстві та соціальний успіх.
  • Анахата – зелена, рівновага та гармонія.
  • Вишудха – блакитний, відповідає за спокій та зв'язок із неземним.
  • Аджна – синій, асоціюється зі знанням та мудрістю.
  • Сахасрара – фіолетовий символ духовного розвитку, зв'язку з Богами.

Проведення медитації: визначте для себе чакру, яку ви хочете зараз пропрацювати, підготуйте відповідну їй свічку та картку. Запаліть улюблені пахощі. Сядьте зручно, розслабтеся та відчуйте своє тіло, свої емоції, свій настрій, свій стан. Потім запаліть свічку, трохи подивіться на її полум'я, візуалізуючи як її енергії відповідним кольором наповнюють вашу чакру. Зробіть кілька спокійних глибоких вдихів. Прочитайте, що написано на картці та покладіть її перед собою. Злегка заплющте очі і, дивлячись, на мандалу подумайте про те, що прочитали. Відчуйте, як відгукуються ці ідеї у вашому тілі, у ваших думках, які емоції вони викликають, як змінюється ваш настрій. Закінчіть медитацію тоді, коли відчуєте наповненість, енергію та спокій у собі.

(067) 580 30 18
(093) 514 41 79
Час роботи Час роботи:
Пн-Сб 10:00-20:00
  Нд 10:00-19:00
Доставка

Доставка
по всьому світу

online оплата

Зручна
оплата online